Nutikas peni

Abby print

Abby tiiimikaaslane on Piret Kannike. Koos alustasid nad oma agilitykarjääri 2008. a. suvel. Kohtunik Johanna Nyberg andis 2008. aasta suvises agilitylaagris Abbyle ka eriauhinna kui tõeliselt lootustandvale agilitykoerale (oleks seda ka koeraomanik!).  Abby on agilityrajal kiire ja hea koostöövõimega, seega harjutamine võib meistriks teha.

Tundub, et Johanna Nybergil oli õigus, Abby on tõesti väga tubli agilitykoer. Pärast aastast võistluskarjääri sai täna, 3. oktoobril 2009, Abby A3-klassi. Abbyle meeldib agility ja tema soov on olla parim. Paraku Abby kehvade puusade tõttu (düsplaasia) oleme me otsustanud harrastada agilityt edaspidi jõudumööda. Meie eesmärk on saavutatud, nüüd tegeleme agilityga vaid puhtast rõõmust ja just nii palju ja nii kaua, kui Abby seda soovib.

Abby harrastab Piretiga ka SK-d, tugev pühendumine ja soov olla kõige tublim annab lootust saada ühel päeval ka sõnakuulelikkuses esirindele.

Abby tulemusedKommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.