Nutikas peni

Peter Holmberg print

Peter Holmberg Rootslasest FCI agilitykohtunik Peter Holmberg on pidanud kohtunikuametit paljudel suurtel rahvusvahelistel võistlustel, samuti Soome ja Taani meistrivõistlustel ja 2009. aastal Rootsi meistrivõistlustel. Praegu elab Peter Norras.

Kaks aastat (2008-2009) tegutses ta Norra agilitykoondise peatreenerina. Ta on koolitatud agilitytreener, juhendanud igal tasemel kursusi Rootsis, Taanis, Norras. Peter on ka koolitatud SK-treener ning ta on kirjutanud raamatu klikkeri kasutamisest SK-treeningutel.

Peteril on kolm bordercolliet, nendega harrastab ta põhiliselt karjaajamist, aga muidugi ka agilityt. Lisaks treenib ta aegajalt oma elukaaslase austraalia lambakoera. Spordialadest armastab Peter ameerika jalgpalli, golfi, võitlussporte. Huvialade hulka kuuluvad veel keeled ja ajalugu.

Peter on juhendanud Koeruse agilitylaagrit ning olnud kohtunik klubi suvevõistlusel 2009. ja 2010. aastal.Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.