Nutikas peni

Beebikool Koeruses

Postitas Margit @ 31.07.2014 20:21, muudeti 31.07.2014 21:23.

illustreeriv foto

Vilde tee loomakliiniku ja Koeruse klubi koostööna alustab tööd Dr. Kersti Sekseli poolt välja töötatud kutsikate eelkool koerabeebidele vanuses 8 -16 elunädalat.

Eelkooli eesmärk on aidata kutsikatel sotsialiseeruda, tunda end kliinikus ja treeningutel turvaliselt ja enesekindlalt, õpetada kutsikale häid kombeid, ennetada probleemkäitumise tekkimist, õpetada omanikke ära tundma kutsika tervislikku seisundit ja käitumisprobleemide teket, õpetada vajalikke suuliseid käsklusi.  
Tunde viiakse läbi nii Koeruse klubis kui ka Vilde tee loomakliinikus.

Koeruses toimuvasse beebikooli saad registreeruda siin. Juhul kui kohad on juba täis, võta julgelt ühendust aadressil margit@koerus.ee  Sama koolitus toimub ka Vilde Loomakliinikus. Info leiad siit.

Koolitust viivad läbi sertifitseeritud koolitajad:

Loomaarst Anu Poopuu - tegelenud sport- ja töökoerte koolitamisega aastast 1996. Töötab Vilde Tee Loomakliinikus loomaarstina. Spetsialiseerub lemmikloomade käitumisprobleemide ravile.  Hetkel täiendab ennast The University of Sydney Centre for Veterinary Education Behavioural Medicine interaktiivsel kursusel, mis käsitleb koerte ja kasside käitumist ning käitumispatsientide ravi.

Koolitaja Karin Lassmann - 2002 aastast on aktiivselt tegelenud koeraspordiga. Praegu tegeleb peamiselt sõnakuulelikkuse, agility ja päästekoolitusega. On osalenud paljudel koolitustel, mis käsitlevad koerte koolitamist ja käitumist, nii Eestis kui ka Soomes. Alates 2007. aastast on EKL-i atesteeritud sõnakuulelikkuse koolitaja.

Koolitaja Kadri Viljalo - tegeleb aktiivselt töö- ja päästekoerte koolitamisega. EKL-i atesteeritud sõnakuulelikkuse koolitaja. Osaleb Vabatahtliku Reservpäästerühma otsingutel oma päästekoeraga. Töötab Vilde tee loomakliinikus abilisena.  

Tunnis on koos nii suured kui väikesed kutsikad, et kutsikas harjuks erinevat tüüpi liigikaaslastega. Beebikool koosneb 5 õppetunnist. Soovitav on kaasa tuua ka oma teised pereliikmed. 5 tunni tasu on 50¤. Kutsikate eelkooli esimene tund on 27.08.2014.

NB! Beebikooli esimeseks tunniks ei tohi kutsika vanus olla rohkem kui 14 elunädalat!Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.