Nutikas peni

Eesti Meistrivõistlused Agilitys

meistrivõistlused agility
Postitas Tarmo @ 19.05.2010 12:08, muudeti 19.05.2010 12:08.

Eesti meistrid agilitys 2010 selgitatakse 29. mail Tallinnas, Veskimetsa Ratsakeskuses.

Tänavuste Eesti Meistrivõistluste korraldajaks on Koeraspordiklubi Koerus. Meistreid välja selgitama on kutsutud Taani kohtunik Lars Bang, kes ei ole varem Eestis kohtunikutööd teinud. Kogemusi on tal siiski paljude teiste riikide võistlustelt, eelkõige Põhjamaadest, aga ka nt. ¦veitsist, kus ta oli kohtunik maa meistrivõistlustel 2008. aastal. Lars Bang on ise agilityga tegelenud juba alates aastast 1988 ning treenib praegu bordercollie Eichoga. Mitmel korral on ta kuulunud Taani agilitykoondisse ja võistelnud ka Cruftsil.

Eesti meistritiitlid jagatakse välja A3-võistlusklassi kuuluvate koerte vahel ning esikolmik selgub nii mini-, midi- kui maksiklassis kahe jooksu (agility- ja hüpperaja) tulemuste põhjal. Rohkem infot võistluse kohta ja info registreerimise kohta on siin.

Lisaks tiitlivõistlusele on kavas ametlikud võistlused kõigis võistlusklassides (A1, A2, A3), kus saavad osaleda ka koerad väljastpoolt Eestit. Rohkem infot kõikide klasside võistluse kohta ja info registreerimise kohta on siin.Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.