Nutikas peni

Fototöötluse koolitus algajatele

pildistamine
Postitas Margit @ 06.09.2010 08:17, muudeti 06.09.2010 12:46.

Tänapäeva digitaliseerunud fotomaailmas on arvuti kasutamine vältimakoerad panoraam/ foto: Jaanus Järvatu, seda nii piltide arhiveerimiseks kui ka pilditöötluseks. Viimasel puhul on heade tulemuste saavutamiseks vajalik teada pilditöötlusprogrammi iseärasusi, tööriistu ja ka töövõtteid. Antud kursuse käigus õpime enamkasutatavaid ja olulisemaid töövõtteid, mis on vajalikud Adobe Photoshop'i või Photoshop Elements’iga töötamiseks.

Koolitus koosneb kahest osast, millest esimene on pühendatud programmi tundmaõppimisele: töölaud, tööriistad, esmased pilditöötlusvahendid. Esimese osa lõpus saavad kõik osalejad kodutöö, mille tulemuste arutelu ja ka tuunimine toimub koolituse teises osas. Koolitusel on vaja omada mainitud fototöötlusprogrammi ja arvutit. Kui antud programmi ei ole, siis saab selle 30 päevast prooviversiooni Adobe kodulehelt alla laadida. Soovitame selle alla laadida vahetult enne koolitust, sest proovida saab seda tõesti ainult 30 päeva.

Toimumise aeg ja koht : 16.09 ja 23.09 kell 18.00 - 20.00 Koeruse koolituskeskuses Türi tn.6

Koolituse hind: 600.00 EEK

Koolitust viib läbi loodusfotograaf Jaanus Järva

Registreeruda saab siin.



Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.