Nutikas peni

Grupp ülekaalulistele koertele e. koerkaalujälgijad

kaalujälgijad
Postitas Margit @ 12.10.2011 17:50, muudeti 12.10.2011 18:07.

Tegemist on Slimfit kaalujälgijate grupiga, kus omaniku ja koolitaja koostöös lisaks oma lemmiku kaalu jälgimisele saavad omanikud ka lisateadmisi,  kuidas koeraga nii koos aega veeta, te see oleks tervislik ja lõbus.


Kursus koosneb 10 tunnisest tsüklist, mille raames koeraomanikud:

-           Õpivad erinevate mänguliste ülesannete ja harjutuste läbi suurendama koera liikumist, parandama  koordinatsiooni ja tasakaalu, säilitama lihasmassi kaalulanguse perioodil. Tundides arvestatakse liikumiste ja harjutuste valikul koera tervisest tulenevaid erisusi või raviarsti poolt ette antud piiranguid/soovitusi (näiteks võimalikud ortopeedilised piirangud, ülekaalu mõju teatud liikumisele jne.).

-          Saavad kasulikku infot koera tervise, käitumise, liikumise  ja toitumise kohta

-          Saavad vajalikku tuge ja toetust koolitajalt ning teistelt grupi liikmetelt edukaks kaalu langetamiseks ning saavutatud eesmärgi hoidmiseks.

-          Arendavad oma lemmiku ja enda vahelist suhet

 Kursust juhendab
 Anu Poopuu

Kursuse hind on 70 ¤ ning sellesse gruppi saab registreeruda siin.

Koolitustsükkel kestab 10 tundi ning grupp käib koos korra nädalas. Esimene tund toimub 19.jaanuaril algusega kell 19.00

 

Info :  margit@koerus.eeKommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.