Nutikas peni

Koeruse koertekool avab uksed!

Postitas Margit @ 20.09.2010 13:00, muudeti 03.04.2011 15:32.

20. septembril kell 18.00 avame Koeruse koolituskeskuse treeningusaali uksed kõigile huvilistele. Tule kogu perega ja vaata, mida ning kuidas õpetatakse ja kui vahva on oma lemmikuga koos teadmisi ammutada.

Kutsikakooli treeneri käest kuuled, kuidas ja mida õpetatakse koerabeebidele. Kutsikakooli treeningud toimuvad suurtele ja väikestele tõugudele eraldi, seega pole ohtu, et päris pisikestele liiga tehtaks. Samas on olemas ka segagrupid, kus õpivad koos nii väikest kui ka suurt tõugu koera kutsikad.  Koos kutsikatega saavad vajalikke õpetussõnu algajad koeraomanikud.

Põhjust on uudistama tulla ka koos lastega. Koolitunni Laps ja koer treener räägib, millist koera lastega perre võtta ning kuidas pere väikesed inimesed ja koer teineteist arvestama panna, et kõigil oleks omavahel turvaline.

Trikitrenni treener näitab, kuidas koerale trikke õpetada ning kuidas erinevatest trikkidest kujuneb koeratants.

Agility treening on tõeline sportlik väljakutse nii koerale kui ka peremehele. Treenerid annavad nõu, millal ja kuidas täpsemalt agilityga alustada ja mida jälgida, et treeningud kujuneksid nii koerale kui ka omanikule põnevaks ning tulemuslikuks, aga ka turvaliseks.

Koeruse treeningutel ei ole oluline koera tõug ega tõutunnistus.

Ootame sind kella 18.00–20.00 aadressil Türi tänav 6Kommentaarid [2]:


Sõltub kelle jaoks :-))))
Hunt @ 16.09.2010 12:05
------
Seda kutikakooli soovitan kõigile! Kõige parem kutsikakool terves eestis!! :)
Kutsikakool @ 04.09.2010 11:55
------

Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.