Nutikas peni

10 nõuannet lemmiku pildistamisel, I

pildistamine ekool
Postitas Martti @ 06.01.2008 19:23, muudeti 06.01.2008 21:20.

Kõrvad tuules1. Ole kannatlik. Loomad ei poseeri. Mõnikord nuusivad nad su kaamerat ja teinekord uurivad, mis sul taskus on. Vahel ronivad nad voodi alla või lendavad lae all mööda kapipealseid. Oota õiget hetke ja lõpuks saad sa hea pildi.

2. Proovi tabada iseloomulikku liikumist või ilmet. Pildistades oma lemmikut, püüa tabada tema karakterit ja isikupära. Püüa saada pilt, mis peegeldaks tema iseloomujooni, nagu näiteks uudishimulikkust, vusserdajalikkust, andumust või külmaverelisust. Pildile ei pea jääma sinu lemmik tervikuna. Piisab, kui suudad jäädvustada antud emotsiooni kõige paremini edasiandvat osa oma sõbrast. Vaadates seda pilti, ei pea nägema tervet koera, et mõista kui vaba ja õnnelik ta on!

3. Lasku kaameraga looma tasandile. Pildistades loomi püstiasendist saate te väga harva hea pildi. Kükita maha ja sinu pildikvaliteet paraneb oluliselt. Väikeste loomade pildistamisel tasuks proovida neid tõsta kõrgemale, näiteks lauale.

Artikli originaali leiad siit (inglise keeles)Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.