Nutikas peni

Kutsikakool läbi. Kuhu edasi...

SK
Postitas Margit @ 07.11.2010 23:07, muudeti 11.11.2010 23:42.

Kui kutsikakool on läbi, siis tahaks koeraga koos edasi midagi huvitavat teha. Selleks on palju erinevaid võimalusi.

Sõnakuulelikkuse trenn (SK) - siia ootame me ambitsioonikaid ja teotahelisi inimesi, kellel on hea kontakt koeraga ning kelle eesmärk on jõuda SK võistlustele. Treener Svetlana Zolotnikova. Uus grupp alustab neljapäeval 25.11 kell 18.00. Registreeruda saab siin.

Sõnakuulelikkuse trenni hobigrupp - siia ootame teotahtelisi inimesi, kes soovivad kinnistada ja edasi arendada kutsikakoolis õpitut ning koera ja inimese vahelist suhet veel paremaks muuta. Treener Kei Kvarnstrom.  Trennid toimuvad neljapäeviti kell 19.00. Huvi korral võta ühendust klubiga aadressil koerus[ät]koerus.ee

Treeningrühm  "Laps ja Koer" - siia ootame lapsi, kellel on kodus koer. Treeningu eesmärgiks on õpetada last ja koera teineteist mõistma. Selgeks saavad ka lihtsamad kuulekuse elemendid. Treener Kei Kvarnstrom. Trennid toimuvad reedeti kell 16.00. Huvi korral võta ühendust klubiga aadressil koerus[ät]koerus.eeKommentaarid [1]:


kas ma võiksin tulla sõnakuulelikuse hobigruppi ka 12.aastasena? mul on kodus Koeruse kutsikakooli läbinud 1.aastane kuts.
annakas @ 18.11.2010 11:20
------

Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.