Nutikas peni

Laps ja koer koolitunnid

Postitas Margit @ 13.08.2010 18:55, muudeti 24.08.2010 10:34.

Treener Kei pani kirja mõtted, miks on vaja, et laps ja koer teineteist mõistaksid, ning mida saavad teha lapsevanemad, et olukord ei kujuneks selliseks nagu selle jutu algus ...

Koer ja Laps või siis Laps ja Koer tunni mõttele tulin siis, kui mu enda kolm last hakkasid mulle kui uni peale käima, et nüüd on neile vaja nende OMA koera. (Meie eelmine perekoer oli läinud parimatele jahimaadele.) Tegelikult olin ma ise mõelnud teha väikese pausi oma „Koera-Elu-Karjääris“, et elada natukene ka endale. Lapsed on ka juba piisavalt suureks suutnud kasvada. Ja siis kuulsin ma end lausumas tüüpilise pereema sõnu: „Kas sa oled valmis koeraga jalutamas käima IGA päev? Kas sa lubad mulle, et sa vahetad IGA päev koera joogikausis vee?“ Mis sa arvad, mida lapsed (kõik kolm) kui ühest suust mulle vastasid?

Mhmhm. Loomulikult vastasid nad mulle hirmutavalt innukalt: „JAAAAA!“ Muidugi ei ole ma naiivne ja kui teisel nädalal ülisuur koeravaimustus ei olnudki enam nii ülivõrdes ja asemele tulid kehvad ilmad, siis ei olnud ma selle üle sugugi pettunud, et hoopis minul tuli koer rihma otsa asida ja minna tegema „pissiringi“.

Mis sai edasi ja kuidas olukordi muuta, saab lugeda siit.

Kooli saavad laps ja koer tulla, registreerudes siin.

Esimesed tunnid 17.09 ja 24.09 on tutvumistunnid, kus saab tasuta osaleda, et oleks kergem otsustada, kas meiega liituda. Registreerumine on vajalik ka tutvumistundidesse.Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.