Nutikas peni

Treener Terje Peramets

kutsikakool
Postitas Margit @ 10.04.2017 22:35, muudeti 28.12.2017 15:29.

Aprillist alustab trennide andmist suurt ja keskmist kasvu kutsikate treener Terje Peramets.

Terje on koertega koos kasvanud alates kolmandast eluaastast. Pere esimene koer oli bokser ja teine oli bokser/mastiff. Ühel hetkel tundis Terje, et midagi on igapäevaelus puudu ja 2013. aastal võttis ta päris oma koera, Itaalia corso. Plaan nunnust kodukoerast muutus kiiresti, kui sai käidud esimesel näitusel ja proovitud kätt SK-s. Tänaseks on läbitud BH, võisteldud KK-s ja on proovitud ka jälge ning kaitset. Vahelduseks on Terje käinud ka näitustel nii oma koeraga kui näidanud teisi koeri. Peres on hetkel 2 koera, Itaalia corso ja tööliini sakslane.

Huvi koeraspordi vastu ja tahe juurde õppida kasvas igapäevaselt. Mitmed tuttavad pöördusid Terje poole küsimustega koerte kasvatuse ja koolituse kohta, nii tekkis soov anda nõu ka teistele koerainimestele.

Kõiki alustavaid gruppe saab vaadata küljemenüüst, registreeri alajaotusest ning samas saab soovi korral ka registreeruda.

Terje Peramets on läbinud EKL-i koolitajate ja katsekohtunike baaskursuse.

Terje õpetab Koeruses kutsikaid ning annab ka kuulekuskoolituse trenne.Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.