Nutikas peni

Uue Aasta Trikk 2015: tulemused!

trikid
Postitas Margit @ 22.01.2015 21:47, muudeti 26.01.2015 19:58.

Reedel, 16. jaanuaril toimus Koeruses taas üks vahva trikivõistlus.  Kokku näitas erinevaid trikke ning lahendas nuputamisülesandeid 12 koera. Peale võistlust oli avatud vaba lava, kus siis igaüks sai oma oskusi näidata.  Meeleolukas võistlus sai väärika lõpu autasustamisega, kus kõik tublid koerad ja koeraomanikud ka pärjatud said. Võistlusklasse oli seekord kaks  - sülekoerad ning veidi suuremad koerad. Kohtunikud andsid punkte triki raskusastme ja puhtuse eest, artistlikkuse eest ning koera ja omeniku vahelise koostöö eest. Triki eest saadud punktidele liideti nuputamisülesandele kulunud aja eest saadud punktid. Teie ees siis nüüd mõlema võistlusklassi kolm esimest:

Sülekoerad:

1. Spice ja Hele Tooming
2. Roosi ja Marit Altmets
3. Täps ja Liis Laisaar

Veidi suuremad koerad:

1. Rilla ja Aili Ohlau
2. Pipi ja Piret Teng
3. Casca ja Anni Raie


Põnevaid trikke näitasid veel Atsi ja Tiiu Rannus, Happy ja Sirje Alhonen, Ziara ja Maris Rumberg, Sofi ja Mall Merine, Jassu ja Katrin Trummal, Niti ja Reelika.

Suur aitäh kõigile osalejatele!

Kohtume juba järgmisel trikivõistlusel!

Trikivõistlust jäädvustas meie suurepärane fotograaf Aivar Pärtel. Kõikide fotodega saab tutvust teha siin.Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.