Nutikas peni

Uued kursused Koeruses

sk; rallikuulekus agility;
Postitas Margit @ 15.07.2014 23:49, muudeti 15.07.2014 23:58.

Juba augusti keskpaigast, ehk siis 14. augustist alustavad Koeruses uued kursused.

Sõnakuulelikkuse algkursus

Karin Lassmann

Kursus kestab 10 tundi, 1 kord nädalas. Antud gruppi ootame kutsikakooli läbinud koeri. Kursusel tutvume sõnakuulelikkuse kui koeraspordialaga ja õpime esimesi kuulekuse käsklusi. Kõikidel algkursuse läbinud koertel on võimalik liituda sõnakuulelikkuse treeningrühmadega. Esimene tund toimub neljapäeval, 14. augustil kell 19.00 Kursuse hind 70 ¤ Sõnakuulelikkuse algkursusele saab registreeruda siin.

 


Rallikuulekuse algkursus


ALG10_360_PAREMALE-1024x791Kursus kestab 10 tundi, 1 kord nädalas. Antud gruppi ootame kutsikakooli läbinud koeri. Rallikuulekus on Eestis uus ning arenev ala, mis ühendab elemente sõnakuulelikkusest, agilityst ja koeratantsust. Selle ala juures on kõige tähtsam koerajuhi ja koera lõbus koostöö. Kursusel tutvume rallikuulekuse kui koeraspordialaga, õpime peamisi käsklusi ning radade läbimist. Esimene tund toimub neljapäeval, 14. augustil kell 18.00 Kursuse hind 70 ¤ Rallikuulekuse algkursusele saab registreeruda siin.


Agility algkursus
IMG_0305
Kursus kestab 10 tundi, 1 kord nädalas. Antud gruppi ootame kutsikakooli läbinud koeri.
Agility on lõbus ja liikuv koeraspordiala, mis sobib pea igale koerale. Kursusel tutvume erinevate agility takistustega ning õpime neid õigesti läbima. Kõikidel algkursuse läbinud koertel on võimalik liituda agility treeningrühmadega. Treeningud toimuvad õues!  Esimene tund toimub neljapäeval, 14. augustil kell 17.00 Kursuse hind 70 ¤ Agility algkursusele saab registreeruda siin.

Kursuseid juhendab treener Karin LassmannKommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.