Koerus X

8.10.2010
Korraldaja : Koerus
Rajameister : Martti Kuldma
[A] [H] [K] [N]
A Rada (1): 19 KP ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    2 Maria Teng Jasper         Krants      00:41:53
  2.    4 Karin Lassmann Poppy      Austraalia  00:43:26
  3.    5 Jaanika Topkin Aapo       Lühikarval  00:47:20
  4.    8 Margot Luukas Alfix       Šveitsi va  00:55:06
  5.   11 Mari Tobias Cella         Vana ingli  00:55:32
  6.    7 Piret Teng Pipi           krants      01:04:16
  7.    9 Marje Piiroja Hugo        Šveitsi va  01:33:16
  8.    1 Mihkel Rikas Bonny        Šveitsi va  02:31:09
H Rada (2): 18 KP ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.   40 Eliko Melb Fera           Belgia lam  00:25:21
  2.   30 Kadi Ebras Brita          Saksa lamb  00:26:43
  3.   24 Riina Vikat Don           Inglise sp  00:29:41
  4.   25 Anu Raja Lotte            Šveitsi va  00:30:09
  5.   52 Eliisabet Sarv Hälli      Berni alpi  00:33:02
  6.   35 Kairi Tuulmägi Gracie     Gordon set  00:33:22
  7.   45 Kaja Turmen Nora          Labradori   00:34:34
  8.   17 Kati Ernits Sandy         Samojeedi   00:34:46
  9.   53 Toivo Leemet Carrie       springer s  00:36:07
 10.   23 Annela Põldveer Chelsi    Pikakarval  00:36:38
 11.   44 Triin Kiipsaar Bläki      Krants      00:37:41
 12.   47 Marko Tiidelepp Villi     lääne-sibe  00:37:46
 13.   31 Mairi Marks Bacardi       Kuldne ret  00:38:39
 14.   15 Raili Laani Cärru         Gordon set  00:40:59
 15.   26 Angelika Fatkina Lotte    Pikakarval  00:41:06
 16.   48 Tiina Veskilt Emma        Jack russe  00:41:35
 17.   21 Tiina Vallaste Aadu       Jack russe  00:42:23
 18.   18 Viive Sumberg Hucks       Hovawart    00:43:19
 19.   12 Janek Pärt GIZMO          Jack russe  00:43:26
 20.   32 Liisi Pitk Pipi           Dalmaatsia  00:44:00
 21.   37 Natalja Beljajeva Meli    Samojeedi   00:45:12
 22.   38 Katrin Aruväli Rolf       segavereli  00:46:08
 23.   39 Mari Mölder Alice                     00:48:34
 24.   27 Heidi Mülla Orlando       Prantsuse   00:49:48
 25.   34 Marilin Maurus Affric     Gordon set  00:50:34
 26.   22 Margus Melsas Prime                   00:50:41
 27.   29 Koidu Sepp Leo            beagle      00:53:59
 28.   43 Kadri Lohe Edward         Kuldne ret  00:54:50
 29.   42 Ailen Timuska Charlie     Eesti hagi  00:55:00
 30.   14 Miina Lõoke Bennu         Bernhardii  01:10:13
 31.   41 Merili Linnas Ruubi       krants      01:10:59
 32.   28 Regina Tagger Robi        Krants      01:11:14
 33.   13 Silja Tölp Reks                       01:14:04
 34.   33 TAIVO RUHNO Rommi         Kuldne ret  01:14:27
 35.   51 Taavi Maalman Frederik    Prantsuse   01:47:00
 36.   50 Krislin Aedla Hugo        Prantsuse   01:49:00
 37.   46 Kristiina Verevmägi Nora  Rhodesian   01:56:54
 38.   20 Eveli Melsas Sämmi                    02:20:56
 39.   19 Kriste-Triin Adamberg ... Jack russe  02:47:31
N Rada (3): 12 KP ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.   84 Matthias Tiidelepp Emma   Vana ingli  00:38:45
  2.   86 Nele Marie Tiidelepp C... Cavalier k  00:42:56
  3.   80 Kertu Oder Felix          Kääbus Bul  00:45:40
  4.   85 Margaret Sarv Kar         norwichi t  01:01:52
K Rada (4): 10 KP ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.   67 Krista Rämmann Lore       Siberi hus  00:24:26
  2.   63 Kristina Grau Enno        Jack russe  00:31:28
  3.   62 Sandra Liis Hääl Sporre   Austraalia  00:31:51
  4.   69 Kai Siibak Bliva                      00:34:47
  5.   60 Krõõt Ojamaa Volli        Berni alpi  00:36:02
  6.   66 Kristin Puusepp Tessy     Beagle      00:36:50
  7.   64 Ilme Kukk Kira            Shetlandi   00:37:25
  8.   65 Siima Tiitus Murr         Saksa lamb  00:42:36
  9.   68 Monika Toomemäe-Sildam...             00:47:22
 10.   71 Ege Viil Forte            Kuldne ret  00:49:07
 11.   61 Jevgeni Šmõrov Archer     Rhodesian   01:55:34

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 10.10.2010 15:40:15 Koerus