Nutikas peni

Koeruse inimesed
Gwen Bailey print

Gwen Bailey

Gwen Bailey on Inglismaa suurima kutsikate koolitusvõrgu Puppy School asutaja ja loomaarst. Gwenil on bakalaureusekraad zooloogias.

Gweni on töötanud juhtiva loomapsühholoogina Briti suurimas loomade varjupaigas National Animal Welfare Charity aastatel 1988-2002, kus ta oli pioneeriks koerte käitumisalaste teadmiste kasutuselevõtmisel töös kodutute koertega (varjupaikades, päästeorganisatsioonides, heategevusorganisatsioonides).

Ta on Suurbritannia esimene täisajaga loomade käitumisspetsialist, ning kellele tänaseks on Gwenile usaldatud juhtida käitumisspetsialistide meeskond.

Gwen on edukalt lahendanud tuhandete uut kodu otsivate ja uuesti kodu leidnud koerte käitumisprobleeme, ta aitab ennetada käitumisprobleemidega koerte pidevaid koduvahetusi.

Gwen annab koerte käitumisalaseid loenguid nii oma kodumaal kui rahvusvahelistel konverentsidel, juhatab treeningkursuseid varjupaikade töötajaile üle maailma ning on kirjutanud 7 raamatut ja mitmeid õpetlikke artikleid. Ta on nimetatud ka Battersea Dogs and Cats Home (Battersea on koerte ja kasside kodu ehk varjupaik - üks Inglismaa kuulsaimaid varjuapiku Londonis) eeskostjaks.

Gwen Bailey koduleht: http://www.dogbehaviour.com/


Gweni raamatud eesti keeles


Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.