Nutikas peni

Koeruse inimesed
Helena Trus print

 Loomadega olen tegelenud juba maast madalast. Lapsepõlves on meil olnud pardid, kanad, kitsed, küülikud, rott, merisead, akvaariumikalad jne jne jne. Loomulikult on aga kesksel kohal alati kassid ja koerad. Praegu on meie pere lemmikuteks koerad Baki ja Roxy ning kassid Mirka ja Murka. Vabal ajal tegelengi oma koerte koolitamisega. 2005. a. tuli minu ellu ungari vizsla Baki, kellega antud hetkel olen saavutanud sõnakuulelikkuse võitjaklassis I järgu ja jõudnud agilitys kõrgeimasse klassi. Temaga olen edukalt osalenud ka päästekoerte koolitustel. 2009. a. tõin endale lisaks bordercollie Roxy, kellega peamiselt tegelen nii agility kui ka sõnakuulelikkusega, kuid lisaks ka karjatamisega.

2006. a lõpetasin Eesti Põllumajandusülikooli veterinaarmeditsiini eriala cum laude. Peale lõpetamist asusin kohe tööle Valdeku Väikeloomakliinikusse, kuid alates 2007. a suvest kuni 2010 mai töötasin Maxi Lemmikloomakliinikus. Peamiselt töötan üldarstina, kuid minu huvideks on kirurgia, radioloogia, silmahaigused jm. Tegelen võrdselt nii kasside kui ka koertega.

Helena vastutab Koeruse kutsikakooli terviseloengute eest.Kommentaarid [2]:


Tere I\'ve tried to find some kind of contact information from your pages, unfortunatelly I didn\'t find any. Could you contact me? tsinkkon@cc.joensuu.fi
Terhi @ 23.01.2011 16:47
------
Helena on tubli tüdruk!
Xena @ 01.12.2010 19:53
------

Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.