Nutikas peni

Koeruse inimesed
Krista Laanet print

Krsita Laanet

Armastan koeri üle kõige ja seda juba lapse-east alates. Minu kodus on olnud armastatud pereliikmetena paljude erinevate loomaliikide esindajaid. Juba mitu aastat on mul õnn olnud olla kahe pikakarvalise chihuahua perenaiseks. Just sellepärast olen kuus aastat juhtinud chihuahua huviklubide tegevust, et leida erinevaid võimalusi koos koertega ajaveetmiseks. Olen korraldanud mitmeid vajalikke koolitusi ja palju põnevaid ja meeleolukaid kokkutulekuid.

Tõeliselt haiget teeb mulle loomade väärkohtlemine, seetõttu olen aidanud abivajavaid hüljatud loomi, korraldades korjandusi nende abistamiseks. Alati toetan ka teiste poolt korraldatud  loomi toetavaid ettevõtmisi. Lisaerialana olen õppinud koerte ja hobuste ravimassaa¸i ning sagedamini esinevaid haiguseid ja seisundeid.

Idee konstrueerida ja disainida väikestele koertele jooksmiseks, hüppamiseks ja mängimiseks takistusi tulenes minu oma koerte vajadusest
 pika sügis- ja talveperioodi jooksul rohkem siseruumides liikuda. Trikkide õpetamine on olnud suur väljakutse - kas oskan ja kas suudan järjekindel olla, et soovitud tulemuseni jõuda. Koera rõõm hästi välja tulnud trikist on see, mis annab jõudu ikka edasi harjutada ja sihid kõrgemaks seada.


Kommentaarid [1]:


Tere! Kas te saate panna mind 2 aastase pomeranianiga triki kursuse järjekorda. EIle veel oli koht olnud täna aga kahjuks juba kõik kohad täis. Ettetänades! Monika Saade monikasaade@gmail.com 5042282
Monika Saade @ 20.09.2016 21:16
------

Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.