Nutikas peni

Koeruse koolitused
Tänavakoolitus print

Sageli näeme tänaval vaatepilti, kuidas "koer jalutab peremeest". Pole vahet, kas tegemist on suurt või väikest kasvu koeraga, ühtemoodi vägevalt kulgeb rihma otsas peremehe sikutamine.

Kui Sulle on see probleem tuttav ja Sa ei oska ise seda koerale selgeks teha, et rihmas jalutamine on lõbus ja tore vaid siis, kui koer kõnnib rahulikult, siis pöördu asjatundjate poole.

"Koeruse" koertekoolis toimuvad tänavakoolituse eratunnid. Tunnis on 1 koer ja õppetund kestab 45 min. Võta ühendust ja lepime aja kokku. Treeneriks on Piret Kannike.

"Rihma otsas suudab kõndida igas vanuses ja igat tõugu koer, kui me oleme talle seda arusaadavas keeles õpetanud," ütleb Piret Kannike.

Kohtumiseni tänavakoolitusel.Kommentaarid [1]:


Tere Seda koolitust oleks meile just väga vaja. Koer on 14 kuuline Alaska Malamuut. Oleme küll lihtsamad käsklused suutnud talle selgeks teha, aga jalutamise ajal on nüüd libedaga tema järgi püsti püsimine paras pähkel. Võtaks hea meelega hunniku eratunde. Palun helistada 5010587.
Enn @ 17.02.2010 20:06
------

Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.